Inimese kõrval. Hingehoiu õpik Vaata suuremalt

Inimese kõrval. Hingehoiu õpik

9789949995004

12,00 €

Uus toode

Haigused ja kriisid panevad mõtlema elu põhiküsimuste üle. Eluraskustes on oluline, et sellest saaks teise inimesega rääkida. Raamat «Inimese kõrval» aitab kirikute töötegijatel ning sotsiaal- ja tervishoiu valdkonnas õppivatel ja töötavatel inimestel paremini mõista patsientide ja klientide spontaanseid vajadusi. Lähtutakse evangeelsest luterlikust arusaamast, ent raamatus rõhutatakse erinevatest väärtusmaailmadest ja maailmavaadetest lugupidamist. 

Raamatus käsitletakse muu hulgas hingehoiu vahendeid, hingehoidlikku tuge avahoolduses, mäluhäirete ja dementsusega inimeste hingehoidu ning erinevate usundite ja kultuuridega seotud väljakutseid hingehoiutöös. Raamatu toimetajad on haiglahingehoiu keskuse juhataja Kristi Aalto ja ülemõpetaja teoloogiadoktor Raili Gothóni. Raamatusse on kirjutanud meditsiiniõed, hingehoidjad ning sotsiaal- ja tervishoiu valdkonna õppejõud. 

Raamatus rõhutatakse kuulava, teist väärtustava vestluse tähenduslikkust. Iga inimene on väärtuslik, igaühe elu lugu avaneb empaatilisele kuulajale. Hingehoius püüeldakse lootuse ja usalduse poole. 

Raamatut «Inimese kõrval» kasutatakse õpikuna hingehoiu taseme- ja täiendusõppes.müüjaPauluse Raamatupood
lk159
isbn9789949995004
autorToimetanud Kirsti Aalto, Raili Gothóni ja Heino Nurk. Soome keelest tõlkinud Urmas Oras

12,00 €