Palveta laps Jeesusele Vaata suuremalt

Palveta laps Jeesusele

1871

3,50 €

Uus toode

Millised on su soovid laste - lastelaste - suhtes?
Et nad hakkavad uskuma Jeesusesse?
Et nad tulevad toime maailmas, mis on kuri ja kalk?
Et nad õpivad elama armaust?
Et nad annavad andeks ja neile antakse andeks?
Selle raamatu on kirjutanud ema. Ema, kes tundis oma laste kõiki tundeid, mis on tuttavad igale lapsevanemale. Emana koges ta kiiresti, et oma jõud ei olnud piisav ei tagamaks laste turvalisust ega veenmaks neid käima kitsal teel. Järele jäi palve avatud uks ja Jumala tõelised võimalused. Aga - kuidas palvetada oma laste eest? Kas võivad mõned palved olla tõhusamad? Autor hakkas küsitlema emasid nende eestpalvetöö suhtes oma perekondade eest. Ta kuulas teiste palveid. Ta õppis ise palvetama.
Ses raamatus jagab palvetav ema oma kogemusi. Ta käsitleb ühise eestpalve tähendust, palvet Vaimus ja usus. Ta selgitab erinevust palvetades uskmatute või Jumalast loobunud laste eest. Ta haarab kinni sellistest teemadest, nagu palve laste sõprade, kasvatajate, kodu rajanud laste ja lastelaste eest. Käsitletud on ka palvevajadus veel sündimata laste, krooniliselt haigete ja surevate laste eest.

Quin Sherreril on ajakirjaniku kraad Florida Riiklikust Ülikoolist. Tema ja ta mees, NASA kosmoseuuringute insener, on kolme täiskasvanud lapse vanemad.

müüjaPauluse Raamatupood
lk80
autorQuin Sherrer

3,50 €