Võit Jeesuses. Tema surma ja võiduka elu omaksvõtmine Vaata suuremalt

Võit Jeesuses. Tema surma ja võiduka elu omaksvõtmine

2933

3,80 €

Uus toode

Kas sa võitled kiusatuste ja patuga? Kas sinu elus on midagi sellist, mida Kristus ei ole - nagu sulle tundub - suuteline ära võitma? Kas sa tahad teada, kas võit on üldse võimalik? Kas oled pettunud ja hakanud mõtlema, et sinu mäng on mängitud? Kas sinu usk on allakäiguteel? Võibolla hakkab sulle isegi tunduma, et parem on kiusatusele järele anda, kuna võit on nagunii ebatõenäoline või isegi võimatu!

Aga võibolla sa tunned, et ei suuda saavutada Jumala iseloomu kõrgusi ja et Vaimu vili - armastus, rõõmu, rahu, pikkmeel, lahkus, heatahtlikkus, ustavus, tasadus, kasinus - ei ole sinu elu igapäevane kaaslane?
Võid olla kindel, et sa pole üksi. Paljud kristlased on tundnud sedasama. Meil kõigil on jätkuv vajadus elada usus võidu saavutanud Kristusesse ja Tema muutumatusse armastusse meie vastu, kõndida oma teed kindla veendumusega südames ja meeltes, et Ta armastab meid tingimusteta armastusega, et Ta on ustav, võimeline ja tahtlik võitma patu ja meie iseloomu puudused, elades meis Püha Vaimu kaudu.

"Võit Jeesuses" põhineb Kirja roomlastele peatükkidel 5 kuni 8.. Pastor ja jutlustaja B. Liversidge aitab sul Heast Sõnumist selgelt aru saada.

Väljaandja: AKEL 2011müüjaPauluse Raamatupood
lk186
isbn978-9949-9021-2-5
autorBill Liversidge

3,80 €