Tule Jumala ligi. Elu täis Jumala lähedust Vaata suuremalt

Tule Jumala ligi. Elu täis Jumala lähedust

1080

7,50 €

Uus toode

Raamatus «Tule Jumala ligi» kutsub John Bevere sind üles mitte rahulduma kristluse kuiva varjuga, kus teatakse Jumala kohta, Teda tegelikult tundmata. Universumi Looja imeline kutse ei tähenda seda, et me kummardame Teda eemalt sõnade ja rituaalidega, vaid et me siseneme niivõrd intiimsesse ja tähendusrikkasse suhtesse, et sa tunned Ta südant ja Tema tunneb sinu oma.

Meile tundub sageli, et Jumal on kaugel, kuid Bevere'i sõnul ei ole põhjus Jumalas, vaid meis. Kui me keskendume omandile, meelelahutusele või hea enesetunde kummardamisele, siis see püstitab barjääre meie vahele. Avades aga Talle oma elu alandlikkuses ja sõnakuulmises, täidab Ta meid oma Püha Vaimuga ja ilmutab end meile. Meie palve muutub kuivast, ühesuunalisest monoloogist kaaslaste vaheliseks armastavaks dialoogiks, kus jagatakse teineteisega südame sügavamaid saladusi. Taastades selle lähedase osaduse Jumalaga, astud Temaga armastavasse liitu, mis täidab su elu rõõmu ja kirega.

John Bevere on paljude menuraamatute autor ja tunnustatud kõneleja konverentsidel. Koos abikaasa Lisaga, kes on samuti kõrgelt hinnatud autor, asutasid nad 1990. aastal teenistuse nimega John Bevere Ministries. Teenistus on kasvanud mitmekülgseks rahvusvaheliseks organisatsiooniks, hõlmates sealhulgas iganädalast teleprogrammi The Messenger. John on kirjutanud arvukalt raamatuid, kuus neist on tõlgitud ka eesti keelde. John ja Lisa elavad oma nelja pojaga Colorados, Ameerika Ühendriikides.

Tõlkinud Riina Aasa
Kaanekujundus Eha DavidsonmüüjaPauluse Raamatupood
lk234
isbn9789985982747
autorJohn Bevere

7,50 €