Palve ja paastu varjatud vägi. Palvetava koguduse võimsa väe vallandamine Vaata suuremalt

Palve ja paastu varjatud vägi. Palvetava koguduse võimsa väe vallandamine

2136

5,70 €

Uus toode

»... te hoiate käes dünamiiti, mis on laetud vaimse väega ning jagab välja kogemusi...»
James W. Goll

Jumal on näidanud meile tee, kuidas muuta kaotusi võiduks ning teha deemonlikke kindlusi Tema armastuse ja väe magistraalideks.
Kui teid on ähvardamas lüüasaamine, annab «Palve ja paastumise varjatud vägi» teile väe, et päästa valla Püha Vaim enda sees!
Olgu rünnak seotud füüsilise, rahalise või perekondliku kriisiga - selle raamatu autor Mahesh Chavda on kõigist taolistest rünnakutest võidukalt läbi tulnud, olles näinud, kuidas Jumala vägi võidab kõik lahingud.
Mahesh Chavda on võtnud omaks palvetamise ja paastumise elustiili. Ta inspireerib teid võitlema head võitlust, kuna ta teab, et Jumal on juba andnud teile lahenduse. Tooge palvetamise ja paastumise varjatud väega Tema auhiilgus oma ellu, oma kogudusse, oma linna ja oma rahva keskele.

Paastumine on tõsine asjaajamine Jumalaga - see muudab kõik.

Mahesh Chavda on Charlotte'is Põhja-Carolinas asuva All Nations Church'i rajaja ja pastor. Rahvusvaheliset tunnustatud evangelist Mahesh on koos oma naise Bonniega juhtinud Kristuse juurde rohkem kui 700 000 inimest üle kogu maailma. Lisaks sellele juhendavad nad ülemaailmset palveliikumist, mille nimeks Isanda Vahtkond, ning korraldavad konverentse, kus kristlastele õpetatakse, kuidas teha Jeesuse tegusid ning liikuda Püha Vaimu võidmises.Charismata Ministries 2009

müüjaPauluse Raamatupood
lk152
isbn978-9985-9971-6-1
autorMahesh Chavda

5,70 €