Elu alguse ja lõpu dilemmasid Vaata suuremalt

Elu alguse ja lõpu dilemmasid

3878

7,00 €

Uus toode

J.Wyatt on Londoni ülikooli eetika ja perinataalteaduse professor. Ta on töötanud praktiseeriva arstina, teadlasena uurinud vastsündinute ajukahjustuse tekkemehhanisme, tagajärgi ja ennetamise võimalusi, praegu keskendub ta elu alguse küsimustele, mis on seotud reproduktiivtehnoloogia ja biotehnoloogia arenguga, teaduseetikale ja kliinilise meditsiini eetikale.


"Prof. J.Wyattil on väga hästi õnnestunud esitada ühelt poolt ülevaade kaasaegse meditsiinieetika suurimatest väljakutsetest inimelu alguse ja lõpu valdkonnas ning teiselt poolt kaitsta selgelt ja sirgjooneliselt kristlikku positsiooni nende keerukate küsimuste lahendamisel. Autori arvates on kristlus jätkuvalt tähtsaks tugisambaks tänapäevase meditsiinieetika arengus"
Andres Soosaar, ajakirja Eesti Arst peatoimetaja

"Kipume elus sageli vältima teemasid, mis võiksid meis ebamugavust ja valu põhjustada. Käesolev raamat on tähelepanu vääriv saavutus, käsitledes teemasid inimese viljastamisest kuni elu lõpuni, mida peaks lugema iga inimene. Arutluse all ei ole üksnes meditsiinilised faktid ja protseduurid, vaid elu aluseks olevad maailmavaated."
Sirje Saar, perearst ja aasta ema 2011

Väljaandja Eesti Kristlike Arstide Ühing, 2012

Raamatu on inglise keelest tõlkinud Ragne Kepler
Toimetanud Allan Avi
Kujundanud Päivi PaltsmüüjaPauluse Raamatupood
lk318
isbn978-9949-30-762-3
autorJohn Wyatt

7,00 €