Nälg tõelisuse järele. Kuidas hoiduda vaimsest teesklusest ja kaksikelust Vaata suuremalt

Nälg tõelisuse järele. Kuidas hoiduda vaimsest teesklusest ja kaksikelust

1330

1,30 €

Uus toode

«Enamik meist elab «kahes maailmas». Oleme jaotanud oma veendumused, tegevused ja eesmärgid kahte rühma. Esimesse paigutame religioossed kogemused: selle, mida usume, millest laulame, mille eest palvetame ja mida vaidlustes kaitseme. Teine rühm sisaldab ilmalikke väärtusi ja tegevusi: meie jõudeaeg, ettevõtmised teistele mulje avaldamiseks, suhtumine kolleegidesse, kes on töös meist paremad või halvemad, kuidas teenime raha ja kuidas me seda kulutame.
Hoiame need kaks maailma lahus ja kuigi meile tundub, et midagi oleks nagu korrast ära, ei tule meile mõttessegi, et kannatame tõsise vaimse hälbe -- vaimuliku skisofreenia käes.»
Raamatus «Nälg tõelisuse järele» kutsub George Verwer meid üles lõpetama skisofreenilise kristlase elu ning heitma endalt maski ning olema tõeline nii Jumala kui üksteisega.

Inglane George Verwer on hinnatud kõneleja ning noorte misjoniorganisatsiooni «Operation Mobilisation» rajaja ja juht. OM on tuntud üle kogu maailma oma laialdase misjonitegevuse kaudu, organisatsiooni on kaks suurt misjonilaeva ning 2000 misjonäri.

müüjaPauluse Raamatupood
lk88
isbn9949402328
autorGeorge Verwer

1,30 €